תמונות מהאתר

image06
1097b.jpg
ScreenHunter_1970 Jun. 25 13.32
שקופית57

מדור מאמרים וקישורים

קישורים וכתבות בנושא חברה וכלכלה

במדור זה נביא קישורים בנושאים מעניינים בנושאי חברה וכלכלה

שיכולים להתקשר גם לדרך החיים שלנו בקיבוץ

מאמרים מקצועיים

כמעט כל אחד מאיתנו בשלב מסוים בחיים זקוק למשכנתא, אם בכדי להקים עסק או בכדי לרכוש בית או דירה לעצמו או לו ולמשפחה. אין ספק כי ללא הדרכה מקצועית, אנחנו עלולים לטעות בדרך, לעשות בחירות שגויות ולשלם עליהן בעתיד, אך בכדי שכולנו נוכל להיות מעט חכמים יותר, בנינו מדריך משכנתא, שיתמצת עבורכם וגם עבורנו את הדרך הטובה ביותר לצעד כה משמעותי בחיים. לפני הכול, כדאי למצוא את המקום המיוחד הזה, שלמענו תהיו מוכנים להשקיע, הבית שתמיד חלמתם עליו, בית הקפה או המסעדה שתמיד רציתם לפתוח וכדומה. במידה ומצאתם את המקום הנכון ביותר עבורכם, שמתאים לתקציב אותו תוכלו להוציא, אז זה הזמן להשיג את הגוף הפיננסי שיעניק לכם הלוואה ארוכת טווח ומשתלמת.

מסלולי משכנתא

יחד עם חברה מקצועית שתשמש עבורכם בתור מדריך משכנתא, תוכלו לבחור את הגוף הפיננסי הטוב ביותר עבורכם, שיאפשר לכם לבחור מסלול שמתאים לכם, עם ריבית נמוכה, קבועה או משתנה, לפי הנכס בו בחרתם והזמן בו בחרתם לפרוס את התשלומים. תחילה, תצטרכו למלא מספר טפסים, להגיש אותם לגוף הפיננסי, לקבל אישורים ולהביא מסמכים מסוימים שתתבקשו לפני תחילת התהליך. במהלך התהליך, הגוף הפיננסי יבדוק את הנכס שאתם מעוניינים לרכוש, יבדוק שאין עליו חובות או שעבודים ויאשר לכם את קנייתו. שימו לב כי לפני חתימה על החוזה, אתם קוראים את החוזה במלואו, במידה ואתם לא מתמצאים בנושא, כדאי ומומלץ מאוד להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית למשכנתא, שתצמיד לכם מדריך משכנתא, שיעזור לכם במסע.

מדריך משכנתא מתוכנן היטב

בזמן שהגוף הפיננסי מציע לכם מסלולי משכנתא לבחירה, מדריך משכנתא בעל ניסיון, יוכל להעניק לכם ייעוץ יעיל, לבחירה במסלול הנוח והנכון ביותר עבורכם. ישנם מספר מסלולים פופולאריים, אחד מהם הוא מסלול משכנתא עם ריבית קבועה הצמודה למדד, כך שתוכלו לדעת מראש כי הריבית שלכם קבועה ולחוש סוג של יציבות. החיסרון היחיד במסלול זה, הוא שבמידה והריבית תרד, אתם לא תוכלו ליהנות מהיתרון. מסלול נוסף בו תוכלו לבחור הוא מסלול של ריבית משתנה , הצמודה למדד. במסלול זה הריבית משתנה מעת לעת, היתרון הוא שבהתחלה הריבית תהיה נמוכה מהריבית הקבועה, מה שיאפשר לכם להתחיל בתשלומים נמוכים יחסית. אין ספק כי לקיחת משכנתא זה לא תהליך פשוט, אך יחד עם יועץ משכנתאות שיעניק לכם מדריך משכנתא מתוכנן היטב, תוכלו לצלוח גם את זה.

תגובות והערות

לא נכתבו תגובות למאמר זה. היו הראשונים להגיב.

כתבו תגובה או הערה

Only registered users may post comments.

דירוג