תמונות מהאתר

08
20151103-084553
image16
022b.jpg

מדור מאמרים וקישורים

קישורים וכתבות בנושא חברה וכלכלה

במדור זה נביא קישורים בנושאים מעניינים בנושאי חברה וכלכלה

שיכולים להתקשר גם לדרך החיים שלנו בקיבוץ

מאמרים מקצועיים

אין ספק כי דובר כבר רבות על אורח החיים המערבי, אותו אנחנו מעתיקים בלי למצמץ וכתוצאה מכך מסכנים את הבריאות שלנו ושל הילדים שלנו. כידוע, המערביים, הלא הם האמריקאים, אוהבים הכול בגדול וכמה שיותר, מה שמאפיין את הארוחות שלהם כארוחות לא בריאות ואף לא מזינות. המזון המהיר אשר הגיע ישירות משם מתאפיין בחלבונים מעובדים, פחמימות ריקות, שומן וסוכרים. אותו מזון מהיר שגם אנחנו הישראלים צורכים ללא הרף, כחלק מארוחות מוגדלות שבדרך כלל אהוב על הילדים שלנו. בכדי לשנות את אורח החיים המערבי בו שקענו, חשוב להיערך לשינוי משמעותי שיאפשר לנו לצרוך תזונה בריאה.

שינוי הרגלי אכילה

תזונה בריאה מתאפיינת לא רק באכילת פירות וירקות, אלא באכילת פירות וירקות אורגניים, ללא חומרי הדברה וללא הורמוני גדילה. בכדי לקיים אורח חיים בריא עם תזונה בריאה, ניתן לאתר את אחד המשקים הישראליים, המשווקים מזון אורגני, מאפשרים לכם לרכוש את המוצרים באינטרנט ושולחים אותם אליכם עד הבית. אומנם, יש האומרים כי קשה לצרוך תזונה בריאה מאחר והיא יותר יקרה, אך ברגע שהמודעות תעלה יותר בקרב הציבור ויהיה יותר ביקוש, ההיצע יגדל וכתוצאה מכך המחירים יופחתו. מזון אורגני הוא לא רק מזון עם אמירה ורצון חברתי לשינוי, אלא אופציה שונה שתגרום לכם להיות בריאים יותר, לצמצם את הסיכוי לחלות במחלות שונות, להעניק לילדים שלכם התפתחות בריאה יותר ולהאריך חיים.

תזונה בריאה לילדים

תזונה בריאה מצריכה עבודה קשה, במיוחד אם אתם רגילים לצרוך מזון לא אורגני, קמח לבן וסוכר מעובד. חשוב להתחיל בצעדים קטנים ועם הזמן להפוך את התזונה בבית לבריאה יותר. כאשר מדובר בילדים השינוי הוא קשה יותר, אך מאוד משמעותי והכרחי. ילדים מתרגלים מהר, אך בכדי לשכנע אותם שצריך לשנות את הרגלי האכילה, תצטרכו להיות יצירתיים, כל אחד כפי שהוא מכיר את הילדים שלו. לפני שאתם רוכשים מוצרים ממשק אורגני, שימו לב כי הוא תחת פיקוח מוקפד ויש לו אישור לגדל מזון אורגני. בנוסף לפירות ולירקות האורגניים, כל מוצר על המדף עלול להיות חשוף לחומרי הדברה, לכן שימו לב כי אתם רוכשים גם מוצרי מכלת אורגניים.

תגובות והערות

לא נכתבו תגובות למאמר זה. היו הראשונים להגיב.

כתבו תגובה או הערה

Only registered users may post comments.

דירוג